O nás

Internetový obchod OTOBRAM.CZ nabízí celou řadu produktů domácí automatizace. Tyto produkty byly vytvořeny odborníky z široké odborné veřejnosti. Od roku 2002 spojujeme vášeň s odbornými znalostmi a zkušenostmi, úspěšně působíme v průmyslovém odvětví ve střední a východní Evropě. Naši obchodní zástupci rádi pomohou při výběru správného produktu pro Váš pocit bezpečnějšího a pohodlnějšího domova.

NAŠE POSLÁNÍ

Díky obchodním kontaktům získaným v průběhu let jsme autorizovaným distributorem mnoha předních značek, nabízíme prvotřídní vybavení za velmi příznivé ceny. Všechny naše výrobky jsou testovány ve výrobním závodě, mají plná záruka a plnou servisní podporu. Náš tým pracuje s cílem poskytnout zákazníkům okamžitý přístup k našim produktům.

V první řadě dbáme na plnou spokojenost našich zákazníků, která přispívá k rozšiřování a upevňování spolupráce. Snažíme se, aby OTOBRAM.CZ byl vždy synonymem profesionality s nejvyšší kvalitou služeb.

SORTIMENT

V našem internetovém obchodě najdete široký sortiment pohonů pro křídlové brány, posuvné brány a garážová vrata, a také domovních audiotelefonů, videotelefonů, alarmů a mnoho dalších produktů. Naše výrobky vyznačují elegancí, moderním designem, spolehlivostí a dostupností. V našem sortimentu naleznete produkty domácí automatizace významných výrobců s vedoucím postavením na trhu: NICE, Somfy, Eura-Tech a Orno. Během pár dní jsme schopni dodat jakýkoliv výrobek obsažený v katalogu výrobce!

pixel